Individuální způsob výuky - KIAORA Individuální způsob výuky - KIAORA Individuální způsob výuky - KIAORA Individuální způsob výuky - KIAORA Individuální způsob výuky - KIAORA Individuální způsob výuky - KIAORA

Profil jazykového centra

Jazykové centrum KIAORA vzniklo roku 1999. Sféra naši činnosti se zaměřuje na Zlínský a Moravskoslezský region.

Moderní učebny se nachází přímo v centru Rožnova pod Radhoštěm (ulice Palackého 174) a Valašského Meziříčí (náměstí 85).

Jazykové centrum je zařazeno do vyhlášky MŠMT. Tato akreditace je vydávána na základě přísných výběrových kritérií týkajících se kvality,odpovídající kvalifikace lektorů a taktéž vhodných prostor pro výuku.

V současnosti u nás studuje přes 1000 studentů a to jak v kurzech pro veřejnost, tak ve firemních kurzech (viz. reference).

Výuku poskytujeme cca 40 firmám a organizacím s různým zaměřením.

Výuku provádí kvalifikovaní lektoři s VŠ vzděláním v oboru či mezinárodními zkouškami a praxí v zahraničí. K výuce jsou využívány učební materiály předních vydavatelů, audiovizuální a cizojazyčné materiály z denního tisku a časopisů přispívající k větší efektivitě Vaší výuky.

Kurzy jsou pravidelně monitorovány z hlediska kvality a spokojenosti studenta. Jakékoliv připomínky jsou vítány.

Společný Evropský referenční rámec pro jazyky

CEFR přesně definuje 6 úrovní pokročilosti a popisuje jazykové dovednosti, jaké by měl ovládat posluchač na každé z těchto úrovní. Více >>

Kancelář a učebny v Rožnově pod Radhoštěm

Kancelář a učebny ve Valašském Meziříčí